Loading...
Keramika Bránice Keramika Bránice

Keramiky tradice, Rybníkářovi z Bránice. Vítejte v našem rodinném eshopu, kde si můžete nakoupit naše s láskou vyráběné produkty. 

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit už jen za  

O nás

O NÁS

Milí příznivci keramiky, vítejte na stránkách naší malé rodinné firmy.

 

Sídlíme v Moravských Bránicích, jihomoravské obci kousek od Brna, a vyrábíme originální zahradní a hřbitovní keramické výrobky.

 

A naší prvořadou snahou je, aby vám keramika z naší dílny dělala radost.

 

S našimi výrobky se ostatně můžete setkat v prodejnách zahrádkářských potřeb a zahradních centrech po celé České republice již 8 let.

 

Proč tvoříme právě z keramiky? Protože je to pevný a odolný materiál vyrobený pálením v peci za vysokých teplot, z něhož vzniká nepřeberné množství hezkých výrobků. Děláme zkrátka to, co nás baví.

 

Pokud vás některý výrobek zaujal, objednáte si ho snadno prostřednictvím našeho e-shopu. Nabízíme zahradní dekorativní keramiku s nejrůznějšími motivy, klasické i nevšední květináče, které ozdobí vaši zahradu, dům či byt.

 

Jako jedni z mála v České republice vyrábíme hřbitovní vázy a urny, které na přání opatříme i nápisem. A můžete se spolehnout, že nepříznivé počasí keramické urně z naší pece neublíží.

 

A navíc, podívejte se na naše fotky a videa, které vám přiblíží, jak se keramika vlastně vyrábí.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo speciální přání, zavolejte mi na číslo 702 333 171, případně odpovím i na emailu: radek.rybnikar@seznam.cz.Těšíme se na Vaše dotazy. :-)

                                                         S keramickým pozdravem       Radek  Rybnikář